HR manager
  • Koszalin
HR manager
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Jesteś doświadczonym HR-owcem, który jest gotów rozwijać swoje skrzydła w firmie produkcyjnej z branży FMCG?

Jeżeli rozumiesz procesy HR i uwielbiasz pracować z ludźmi ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (głównie obszar HR miękki)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość przepisów prawa pracy oraz wdrażania narzędzi HR
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność koordynacji procesów HR
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość ułożenia procesów HR
  • ścisła współpraca z Zarządem
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zarządzaniu projektami HR

Zadania

  • kompleksowe zarządzanie procesami rekrutacyjnymi, onboardingiem i offboardingiem
  • odpowiedzialność za rozwój personalny pracowników
  • nadzór nad wszystkimi projektami HR w firmie
  • aktywny udział w tworzeniu i aktualizacji polityki personalnej (min. polityki płacowej)
  • ścisła współpraca z managerami i Zarządem firmy
  • zarządzanie szkoleniami (w tym BHP)
  • zarządzanie zespołem specjalistów (2 osoby)
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami (współpraca z biurem kadrowo - płacowym)
  • implementacja nowych narzędzi i systemów HR
  • wdrażanie zmian organizacyjnych

  • Praca Koszalin
  • HR Manager Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • Manager Koszalin
  • Content Manager Koszalin
  • Account manager Koszalin
  • Project Manager Koszalin
  • Product manager Koszalin
  • Business Development Manager Koszalin
  • Key Account Manager Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544