HR Generalist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188834

Dla międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko HR Generalist (11.000-13.000 PLN brutto). Jeżeli komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie wyzwania, posiadasz doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym, chcesz angażować się w miękkie procesy HR - aplikuj!

Lokalizacja: Warszawy (praca hybrydowa)

Twoje obowiązki:
  • Odpowiedzialność za procesy kadrowo-płacowe (dla około 80 osób)
  • Ścisła współpraca z zewnętrznym dostawcą usług payrollowych
  • Kontakt z zewnętrznymi instytucjami
  • Administracja personalna (teczki osobowe, dokumenty pracownicze, zaświadczenia, aneksy, badania lekarskie, BHP, zatrudnienia cudzoziemców itp.)
  • Administrowanie benefitami pracowniczymi
  • Ewidencja czasu pracy, rozliczanie urlopów, zwolnień, wprowadzanie danych do systemów
  • Przygotowywanie danych do naliczenia płac, weryfikacja poprawności naliczeń
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników
  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji
  • Udział w projektach z zakresu HR
  • Wsparcie procesu onboardingu i offboardingu

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość języka polskiego na poziomie biegłym - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznym dostawcą usług payrollowych
  • Doświadczenie w kreowaniu i wdrażaniu usprawnień procesów
  • Bardzo dobra znajomość polskiego prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, proaktywność
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywanie problemów

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit, lekcje angielskiego z native speakerem, wsparcie psychologiczne, PPE)
  • Praca hybrydowa (bardzo duża elastyczność, min. 2 razy/biuro miesiąc)
  • Elastyczny czas rozpoczęcia dnia pracy
  • Udział w projektach HR
  • Możliwość kreowania i wdrażania działań usprawniających procesy HR

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836