HR Generalist
  • Okolice Legionowa
mazowieckie, Okolice Legionowa, mazowieckie, Polska
HAYS
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Okolice Legionowa
NR REF.: 1187489

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko HR Generalist. Jeżeli jesteś samodzielnym specjalistą w dziedzinie HR z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, chcesz wspierać biznes współpracując bezpośrednio z Zarządem i mieć realny wpływ na strategię personalną firmy - aplikuj!
Jest to świetna możliwość zawodowa na nowo tworzonym stanowisku, która pozwoli Ci na rozwój i wdrażanie własnych pomysłów.

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie i realizacja strategii rozwoju ZL
  • Wsparcie Kadry Zarządzającej w sprawach personalnych
  • Planowanie i zarządzanie budżetem HR
  • Współpraca z zewnętrzną firmą kadrowo-placową
  • Coaching, mentoring Managerów
  • Rewizja procesu onboardingu i wdrożenie nowych rozwiązań
  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych
  • Analiza potrzeb personalnych
  • Awanse, zmiany wynagrodzeń
  • Podejmowani działań ograniczających rotacje, budowanie motywacji wśród pracowników
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących struktury zatrudnienia, rotacji pracowników itp.
  • Zarządzanie procesem ocen pracowniczych, plany sukcesji
  • Udział w tworzeniu systemów premiowych, rewizja wynagrodzeń
  • Udział w budowaniu programów szkoleniowych, analiza potrzeb
  • Śledzenie zmian w przepisach prawa pracy oraz wewnętrznych regulacji organizacyjnych i zapewnianie ich zgodności
  • Wspieranie komunikacji wewnętrznej i budowanie pozytywnej atmosfery pracy

Nasze wymagania:
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja biznesowa lub pokrewne)
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia zawodowego na samodzielnym, kompleksowym stanowisku HR
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacji
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i zarządzania sytuacjami trudnymi
  • Zdolność do proponowania nowych rozwiązań i inicjowania działań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • Zachowanie poufności i dyskrecji wobec poufnych informacji personalnych pracowników.

To oferujemy:
  • UoP
  • Praca hybrydowa (1-2 dni zdalnie/tydz.)
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna i ubezpieczenie na życie częściowo płatne przez pracownika, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne itp.)
  • Premia roczna
  • Duże możliwości rozwoju na samodzielnym stanowisku we współpracy z Zarządem oraz zagraniczną Centralą
  • Możliwość używania języka angielskiego

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941