HR Generalist
  • Luboń
Luboń, Luboń, Greater Poland Voivodeship, Polska
IPF GROUP
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego HR Generalisty, który/a odegra kluczową rolę w zapewnianiu kompleksowego wsparcia HR w organizacji naszego Klienta - jednej z top 100 największych firm amerykańskich. Do głównych zadań należeć będzie zarządzanie procesami rekrutacyjnymi, zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami prawa pracy

oraz wspieranie procesów wdrażania nowych pracowników.

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, B2B lub umowa zlecenie - Ty decydujesz.
  • 5-miesięczny okres współpracy, obejmujący realizację projektu.
  • Praca w międzynarodowym i wielokulturowym zespole.
  • Szansa na rozwój kompetencji oraz budowanie pozycji eksperta poprzez udział w unikalnym projekcie

Obowiązki

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia HR.
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi, w tym publikowanie ofert pracy, selekcja CV, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz rekomendowanie kandydatów do zatrudnienia.
  • Utrzymywanie zgodności praktyk HR i dokumentacji pracowniczej z obowiązującymi przepisami prawa pracy.
  • Pełnie roli centralnego punktu kontaktowego dla wszystkich zapytań HR ze strony pracowników.
  • Wsparcie kadry menadżerskiej w zakresie polityk, procedur oraz najlepszych praktyk HR.
  • Utrzymanie dokładnej i aktualnej bazy danych HR.
  • Współpraca z agencjami pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy HR na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym.
  • Wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewne.
  • Praktyczna znajomość procesów HR (onboarding, offboarding) oraz Prawa Pracy z wiedzą kadrowo-płacową.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1, codzienna komunikacja w tym języku.
  • Umiejętność zarządzania procesami rekrutacyjnymi
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, samodzielność w działaniu, dbałość o szczegóły.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Gotowość do pracy w nienormowanym czasie pracy.

  • Praca Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851