HR Coordinator
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
NES Global Talent
12. 6. 2024

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży chemiczno-farmaceutycznej, prowadzimy obecnie rekrutacje na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja pracowników do działów firmy
  • wdrożenie pracownika, zapoznanie go z zakresem obowiązków
  • nadzór nad nowymi pracownikami i wsparcie w procesie adaptacji
  • wyznaczenie ścieżki kariery dla pracowników
  • tworzenie planów szkoleń i rozwoju zawodowego
  • monitorowanie i analiza potrzeb szkoleniowych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale HR
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • MS Office

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • pakietową opiekę medyczną,
  • kartę sportową

  • Praca Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851