HR BUSINESS SUPPORT (K/M)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 6. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko HR BUSINESS SUPPORT (K/M)

Obowiązki

  • Wsparcie kadry kierowniczej w kwestiach związanych ze współpracą ze związkami zawodowymi
  • Przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów wskaźników HR oraz zestawień oraz prezentacji na potrzeby projektów realizowanych w dziale HR
  • Wsparcie w obszarze płac, administracji kadrowej oraz rozliczania czasu pracy
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji podróży służbowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane z obszaru zarządzania bądź ekonomii
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność oraz otwartość
  • Zdolności organizacyjne
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

  • Praca Zielona Góra
  • HR Manager Zielona Góra
  • Business Development Manager Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851