HR Business Partner - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonego HR Business Partnera  z mocnym backgroundem w obszarze szkoleń, rozwoju i zarządzania talentami. Idealny kandydat będzie pełnił kluczową rolę w kształtowaniu strategii HR, wspierając rozwój pracowników i organizacji.

HR Business PartnerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współpraca z menedżerami w celu identyfikacji potrzeb szkoleniowych i rozwojowych.
  • Projektowanie i wdrażanie programów szkoleniowych oraz rozwojowych.
  • Zarządzanie procesami oceny i rozwoju talentów.
  • Doradztwo w zakresie polityki HR i najlepszych praktyk.
  • Monitorowanie i analiza wskaźników HR oraz rekomendowanie działań usprawniających.
  • Wspieranie inicjatyw związanych z kulturą organizacyjną i zaangażowaniem pracowników.

Wymagania:

  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Silne umiejętności w obszarze szkoleń, rozwoju i zarządzania talentami.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość narzędzi i metod oceny kompetencji.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewnej.
  • Otwrtość na podróże służbowe.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w innowacyjnych projektach.
  • Pracę w dynamicznym i wspierającym zespole.
  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662