HR BUSINESS PARTNER (K/M)
  • Żagań
Żagań, Żagań, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
26. 9. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko HR BUSINESS PARTNER (K/M)

Obowiązki

  • Współtworzenie i wzmacnianie kultury organizacyjnej firmy
  • Wsparcie kadry menadżerskiej w realizacji zadań związanych z zarządzaniem zespołem, w tym w budowaniu i rozwoju zespołów, rozwiązywaniu konfliktów, budowaniu zaangażowania,
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi oraz wdrażaniem pracowników
  • Realizacja strategii szkoleń i wsparcie w rozwoju pracowników
  • Doradztwo w zakresie zarządzania talentami
  • Udział w projektach HR
  • Wprowadzanie procesów i narzędzi HR usprawniających działanie firmy
  • Wsparcie pracowników w kluczowych momentach ścieżki kariery
  • Współpraca z działem HR
  • Udział w prowadzeniu procesu komunikacji w organizacji

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu HRBPs min. 2 lata
  • Doświadczenie w serwisach wewnętrznych dla korporacji jako freelancer lub pracownik
  • Doświadczenie w wielowymiarowej i międzynarodowej korporacji
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność „sprzedawania” rezultatów pracy

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836