HR Business Partner
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Tchibo
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

-      Wspieranie Zespołu Sprzedaży FMCG i bycie pierwszym kontaktem we wszystkich obszarach personalnych

-      Współtworzenie i wdrażanie strategii personalnej w oparciu o misję, wizję, strategię i cele sprzedażowe całej organizacji

-      Promowanie wartości Tchibo i tworzenie kultury organizacyjnej opartej na wartościach

-      Doradztwo dla Managerów w zakresie najlepszych praktyk HR

-      Proaktywne wspieranie Managerów w realizacji strategii sprzedażowej i podejmowaniu decyzji personalnych

-      Wsparcie w rozwoju talentów, zapewnianiu sukcesji, procesu oceny Pracowników

-      Koordynowanie i opieka nad procesami rekrutacyjnymi i rozwojowymi w kanale sprzedaży

-      Kreowanie i wdrażanie projektów i inicjatyw HR w Dziale Sprzedaży w celu podnoszenia efektywności, zaangażowania

-      Implementacja międzynarodowych rozwiązań i polityk w Dziale Sprzedaży

-      Tworzenie analiz na podstawie KPI, danych ilościowych i jakościowych i proponowanie rozwiązań w oparciu o dane

Nasze wymagania:

-      Doświadczenie w roli HR Business Partnera dla zespołu sprzedaży (preferowane w firmie z branży FMCG)

-      Doświadczenie w skutecznym prowadzeniu projektów obszaru rekrutacji i rozwoju Pracowników

-      Silna orientacja na rozwój, zmianę i wdrażanie nowych rozwiązań

-      Umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z biznesem

-      Praktyczna znajomość prawa pracy

-      Umiejętność analizy danych i wyciągania właściwych wniosków

-      Wykształcenie wyższe (preferowane Psychologia, Ekonomia, Zarządzanie)

-      Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

-      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

-      Pakiet benefitów (kafeteria, opieka medyczna, deputat kawowy, zniżki na produkty Tchibo)

-      Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

-      Możliwość dalszego rozwoju w organizacji i udziału w interdyscyplinarnych oraz międzynarodowych projektach

-      Pracę w organizacji będącej liderem w branży kawy

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544