HR Business Partner
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Bonprix Sp. z o.o.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • jako HR Business Partner będziesz zapewniał kompleksowe doradztwo i wsparcie dla menedżerów i pracowników;
  • do twoich zadań będzie należeć rekrutacja pracowników
  • będziesz pracował nad międzynarodowymi projektami;
  • odegrasz aktywną rolę w rozwoju personelu i organizacji, będziesz doradcą, sparingpartnerem i projektantem. Wniesiesz ważny wkład w zapewnienie, że nasi pracownicy i organizacja są przygotowani na przyszłość.
  • będziesz osobą kontaktową dla centrali w Hamburgu;
  • będziesz pracować z zespołem specjalistów z biur w Niemczech, Francji, Włoszech i Polsce, którzy lubią to co robią, chcą kształtować rzeczywistość i wnosić wymierny wkład. Aby to osiągnąć, pracują aktywnie, z dużą otwartością i zaufaniem;
  • pełniąc rolę doradcy, możesz wnieść wiele od siebie i porzucić dotychczasowe ścieżki;
  • tam, gdzie jest bonprix, jest przyszłość. Aby to osiągnąć, potrzebujemy ludzi takich jak Ty, którzy myślą nieszablonowo i zamieniają „nie da się” w „da się zrobić”.

Nasze wymagania

  • wykształcenie w dziedzinie HR, biznesu lub pokrewne;
  • doświadczenie w obszarze HR, w tym w doradztwie dla innych działów i biznesu;
  • doświadczenie we wspieraniu procesów rozwoju i zmian organizacyjnych, a także w rekrutacji specjalistów;
  • dobra znajomość prawa pracy;
  • biegłe posługiwanie się pakietem Microsoft Office;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • wysoki poziomem wiedzy konsultingowej i orientacja na usługi;
  • myślenie zorientowane na przyszłość i rozwiązania;
  • duże umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • radość ze wspólnych zadań i wyzwań oraz duża dawka energii i motywacji.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie;
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • możliwość pracy hybrydowej;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • kartę sportową w atrakcyjnej cenie;
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • nagrody za staż pracy;
  • owocowe dni;
  • dofinansowanie posiłków

  • Praca Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567