HR Business Partner
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Goldman Recruitment
16. 9. 2024

Dla naszego Klienta - znanej firmy z branży retail, poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera.

Idealny kandydat posiada doświadczenie w tożsamej branży oraz jest otwarty na pracę mobilną i podróże służbowe. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Opis stanowiska:

  • wsparcie Dyrektora Sprzedaży sklepów w budowaniu stabilnych zespołów, poprzez realizację strategii HR’owej,
  • regularne wizyty w sklepach (50 sklepów rozsianych w województwie zachodniopomorskim i lubelskim),
  • rekrutacja i szkolenia wewnętrzne,
  • proponowanie i wdrażanie w sklepach działań usprawniających na podstawie analizy ankiet satysfakcji i zaangażowania pracowników,
  • stałe analizy kluczowych wskaźników HR, raportowanie i rekomendowanie działań rozwojowych.

Wymagania:

  • min 2 letnie doświadczenie jako HRBP w branży retail - warunek konieczny,
  • czynne prawo jazdy kat B - praca mobilna (50 sklepów w województwie zachodniopomorskim i lubelskim),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • orientacja na wynik i konsekwencja w dzialaniu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji, umowa o pracę i szeroki pakiet benefitów,
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop i telefon, również do użytku prywatnego,
  • możliwy rozwój zawodowy rownież na arenie międzynarodowej,
  • praca z wykwalifikowanym zespołem managerskim.

  • Praca Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Business Development Manager Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584