HR Business Partner
  • Okolice Krakowa i Bochni
mazowieckie, Okolice Krakowa i Bochni, mazowieckie, Polska
HAYS
6. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Okolice Krakowa i Bochni
NR REF.: 1189126

Obecnie dla naszego Klienta – stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Krakowa i Bochni poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za realizację polityki personalnej oraz prowadzenie procesów z obszaru „miękkiego HR-u” w organizacji.
Będzie również wspierała kadrę managerską w kwestiach związanych z prawem pracy. Do jej zadań będzie należało:

  • Wspieranie wdrażania strategii HR i inicjatyw zgodnych z ogólną strategią biznesową
  • Wsparcie w rozwiązywaniu zapytań oraz problemów pracowniczych
  • Zarządzanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Wspieranie procesów rozwoju, zaangażowania i motywacji
  • Nadzorowanie i zarządzanie procesem zarządzania wydajnością
  • Utrzymywanie planu wynagrodzeń i programu świadczeń
  • Ocena potrzeb szkoleniowych oraz wdrażanie i monitorowanie programów szkoleniowych
  • Raportowanie do zarządu i dostarczanie wsparcia decyzyjnego z zakresu HR
  • Zapewnienie zgodności z przepisami prawa pracy

Idealny kandydat powinien posiadać:
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • praktyczną znajomość przepisów polskiego prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • bardzo dobrą znajomość narzędzi i procesów HR,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiający swobodną komunikację,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i personalne oraz orientacje biznesową,
  • dobrą znajomość programów pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowej, rozwijającej się organizacji,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni pracy zdalnej),
  • dodatkowe benefity.

Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713