HR & Mobility Supervisor
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
KPMG
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis firmy

Zespół People Operations w dziale People & Culture realizuje zadania związane z administracją kadrową. Wspieramy pracowników profesjonalną wiedzą na każdym etapie zatrudnienia, dostarczamy rekomendacje do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych w firmie, jak i usprawniamy procesy HR wdrażając nowe rozwiązania technologiczne.

Stanowisko

Opis stanowiska

  • zarządzanie programem mobility wewnątrz firmy przy wsparciu zespołów merytorycznych – wyjazdy krótkoterminowe, długoterminowe, tymczasowe oddelegowania
  • koordynowanie negocjacji w zakresie relokacji
  • procesowanie wniosków/ dokumentów dotyczących relokacji
  • współpraca z Grupą KPMG w zakresie koordynowania programów mobility
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem oraz przebiegiem stosunku pracy oraz innych form zatrudnienia
  • wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowych w systemach HR
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr i programów mobility
  • analiza i monitorowanie satysfakcji pracowników relokowanych
  • wspieranie procesów kadrowych w ramach KPMG Polska
  • udział w projektach zespołu People Operations
  • inne zagadnienia z dziedziny prawa pracy

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze HR, w firmie zatrudniającej minimum 200 osób
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość przepisów podatkowych i wymogów imigracyjnych
  • dokładność, terminowość, samodzielność i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność, skrupulatność
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji i współpracy
  • mile widziana znajomość obsługi Programu SAP

Oferujemy

  • pracę przy realizacji ciekawych, często unikatowych projektów pozwalających na poznanie różnorodnych obszarów biznesu
  • indywidualne podejście do podnoszenia kwalifikacji m.in. szeroki dostęp do szkoleń oraz programów rozwojowych – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • hybrydowy model pracy
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomych do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, pakiet kafeteryjny, bony okolicznościowe
  • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i spotkania zespołowe
  • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713