HR & Administration Coordinator
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów do działu HR na stanowisko HR & Administration Coordinator (miejsce pracy to Małaszewicze, woj lubelskie)

Oczekujemy

  • swobodnej komunikacji w języku angielskim (poziom B2/C1)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • znajomości programu Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • doświadczenia w pracy z systemem ERP,
  • praktycznej znajomości przepisów prawa, BHP i ubezpieczeń w stopniu pozwalającym na doradztwo managerom.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na stałe,
  • pracę hybrydową 2 dni z biura, 3 dni z domu.
  • pracę w międzynarodowej firmie z siedzibą w Madrycie,
  • możliwość zdobywania cennego doświadczenia i poznania nowoczesnych narzędzi,
  • kameralny zespół, który będzie wspierał Cię w pierwszych krokach,
  • lekcje języka angielskiego finansowane przez klienta.

Zadania

  • nadzorowanie procesów rekrutacji i selekcji,

  • onboarding nowych pracowników i zapewnianie im stałego wsparcia,

  • obsługa umów o pracę we współpracy z radcami prawnymi,

  • koordynowanie listy płac dla polskich biur (4) z pomocą zewnętrznego dostawcy,

  • prowadzenie rejestru urlopów, zwolnień, innych płatnych nieobecności oraz nadgodzin, w tym ich raportowanie co miesiąc,

  • zarządzanie benefitami: w tym samochodami służbowymi, ubezpieczeniem zdrowotnym, kartami lunchowymi itp.,

  • zarządzanie odzieżą roboczą, w tym zamawianie czy wydawanie dla nowych pracowników,

  • organizowanie, śledzenie i raportowanie szkoleń, ocen pracowniczych,

  • wspieranie komunikacji wewnętrznej w Polsce pomiędzy pracownikami a HR czy managerami,

  • pełnienie funkcji głównej osoby kontaktowej dla pracowników w sprawach związanych z HR (36 osób),

  • koordynowanie fakturowania z klientami, dostawcami i działem administracyjnym w Madrycie,

  • pomoc w zatwierdzaniu faktur i monitorowanie błędów - ewentualnie ich wyjaśnianie,

  • wsparcie zarządzania umowami z dostawcami i relacjami z klientami, polisami ubezpieczeniowymi,

  • przygotowywanie raportów zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi i procedurami.

  • Praca Lublin
  • HR Manager Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584