HR Administrator with Portugese (new SSC)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SALES HR
12. 6. 2024

Naszym klientem jest nowo otwierające się centrum usług wspólnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- odpowiadanie na zapytania z działu HR dotyczących cyklu życia pracownika w firmie min. zapytania o umowy, kwestię ubezpieczeń, urlopy, administracji kadrowej i zapewnienie im niezbędnego wsparcia (system ticketowy - bez telefonów)

- przygotowywanie raportów i analiz

- aktualizacja dokumentów, koordynacja szkoleń wewnętrznych

- administracja systemami HR

- aktualizacja dokumentów pracownika

- monitorowanie zmian w prawie pracy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

- minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze administrowania HR

- bardzo dobrą znajomość języka portugalskiego oraz angielskiego

- solidna wiedza w zakresie HR, dbałość o szczegóły

- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, zarządzania czasem

- mile widziane doświadczenie z systemami HR typu ServiceNow lub podobnymi oraz tranzycją procesów

OFERUJEMY

- otwartość na oczekiwania finansowe kandydata/-tki

- umowę o pracę, praca w systemie 3 dni z domu 2 dni z biura

- premie roczne

- regularne coroczne podwyżki

- bonusy świąteczne

- dodatki finansowe do wakacji

- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, standardowe 8h poniedziałek-piątek, bez pracy zmianowej

- bogaty pakiet benefitów : karta multisport, ubezpieczenie medyczne

- możliwość realnego rozwoju w firmie o przychodach powyżej 2 mld PLN

  • Praca Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Administrator nieruchomości Kraków
  • Administrator IT Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851