HR Administrator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ENYO
27. 9. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko HR Administrator, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w zakresie kompleksowej obsługi kadrowej.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze administracji kadrowej
  • Znajomość przepisów prawa pracy, zasad naliczania wynagrodzeń oraz RODO
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Umiejętność organizacji pracy, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiej

Obowiązki

  • Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ich wdrażanie w organizacji,
  • Przygotowywanie umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń oraz innych dokumentów kadrowych,
  • Przygotowywanie danych do listy płac, weryfikacja godzin pracy i uprawnień do wypłat,
  • Obsługa benefitów pracowniczych,
  • Koordynacja obiegu dokumentów HR, w tym archiwizacja i digitalizacja,
  • Nadzorowanie terminów badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • Obsługa bieżących zapytań pracowników związanych z kwestiami kadrowymi,
  • Współpraca przy wdrażaniu polityk i procedur HR w firmie,
  • Wsparcie administracyjne przy onboardingu i offboardingu,
  • Zapewnianie zgodności procesów kadrowych z przepisami o ochronie danych osobowych (RODO).

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną: dostęp do wysokiej jakości prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Biuro w dogodnej lokalizacji: komfortowe biuro w łatwo dostępnej lokalizacji
  • Przekąski w biurze: bezpłatne przekąski dostępne dla pracowników
  • Elastyczne formy zatrudnienia: możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia, dostosowanej do Twoich potrzeb
  • Platformę kafeteryjne: dostęp do platformy kafeteryjnej oferującej różnorodne benefity
  • Kawę / Herbatę: bezpłatna kawa i herbata dostępna w biurze
  • Spotkania integracyjne: regularne spotkania integracyjne, które pomagają w budowaniu zespołu
  • Program rekomendacji pracowników: program umożliwiający polecanie nowych pracowników i otrzymywanie za to nagród
  • Strefę relaksu: specjalnie zaprojektowane miejsca do relaksu i odpoczynku w biurze
  • Kartę sportową: dostęp do karty sportowej umożliwiającej korzystanie z różnych obiektów sportowych
  • Wielokierunkowy rozwój: inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i kursy
  • Inicjatywy dobroczynne: możliwość zaangażowania się w różne inicjatywy dobroczynne
  • Elastyczny model pracy: możliwości pracy hybrydowej
  • I wiele innych...: szeroki wachlarz dodatkowych benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210