Hr administrator
  • Gdańsk
hr administrator
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Czy jesteś energiczną i otwartą osobą, która chce dołączyć do rozwijającego się zespołu?

Nasz klient, lider w branży offshore oil&gas, poszukuje HR Administratora do swojego nowoczesnego biura w Gdańsku, które pojawiło się na mapie Trójmiasta w 2019 roku. Zostało ono stworzone, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie dla swoich platform wiertniczych na całym świecie. Dołączając do firmy, staniesz się częścią zespołu liczącego ponad 200 osób, które są zaangażowane we wsparcie floty.

Będziesz częścią międzynarodowej organizacji, w której każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w strukturach HR w przyjaznym zespole, to jest idealna rola dla Ciebie!

Oczekujemy

,że wyróżnia cię:

  • wykształcenie wyższe

  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację (min. B2)

  • proaktywna postawa i chęć nauki

  • otwartość, życzliwość i łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • skrupulatność i oko do detali

  • chęć pracy z systemami i otwartość na ich naukę (znajomość MS Office)

  • umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • doskonałą okazję do pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, które ceni swoich pracowników i wspiera ich rozwój

  • hybrydowy model pracy: 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie

  • elastyczne godziny pracy

  • dołączenie do zespołu doświadczonych specjalistów w sektorze offshore

  • realny wpływ na świadczenie usług na najwyższym poziomie w skali globalnej

  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Gdańska

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta MultiSport, a oprócz tego imprezy integracyjne, wsparcie psychologiczne oraz fundusz socjalny)

  • zdrowe przekąski i napoje w biurze, w tym ciastka, owoce, kawa i herbata

  • agencyjna umowa o pracę na pełny etat.

Zadania

  • pomoc w zarządzaniu i wsparciu wewnętrznych systemów HR

  • aktualizacja systemu Workday - regularne aktualizowanie i utrzymywanie systemu Workday w celu zapewnienia dokładności i zgodności

  • administracja transferów danych - wsparcie migracji danych według potrzeb.

  • planowanie podróży helikopterem - organizowanie i rezerwowanie przelotów dla inżynierów pracujących na platformach wiertniczych.

  • Praca Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Administrator nieruchomości Gdańsk
  • Administrator IT Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392