Hr administrator
  • Gdańsk
hr administrator
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Wyróżnia Cię ponadprzeciętna dbałość o szczegóły oraz chcesz się rozwijać we wspierającej, rozwijającej się organizacji?

Nasz klient, lider w branży offshore oil&gas, poszukuje HR Administratora do swojego nowoczesnego biura w Gdańsku, które pojawiło się na mapie Trójmiasta w 2019 roku. Zostało ono stworzone, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie dla swoich platform wiertniczych na całym świecie. Dołączając do firmy, staniesz się częścią zespołu liczącego ponad 200 osób, które są zaangażowane we wsparcie floty.

Będziesz częścią międzynarodowej organizacji, w której każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w strukturach HR w przyjaznym zespole, to jest idealna rola dla Ciebie!

Oczekujemy

,że wyróżnia cię:

  • wykształcenie wyższe

  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację (min. B2)

  • skrupulatność i oko do detali

  • proaktywna postawa i chęć nauki

  • otwartość i życzliwość

  • pozytywne nastawienie wobec rutynowych obowiązków

  • znajomość MS Office.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • doskonałą okazję do pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, które ceni swoich pracowników i wspiera ich rozwój

  • hybrydowy model pracy: 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie

  • elastyczne godziny pracy

  • dołączenie do zespołu doświadczonych specjalistów w sektorze offshore i przyczyń się do świadczenia usług na najwyższym poziomie na skalę globalną

  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowane w dobrze skomunikowanym centrum Gdańska

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta MultiSport, oprócz tego imprezy integracyjne, wsparcie psychologiczne oraz fundusz socjalny)

  • zdrowe przekąski i napoje w biurze, w tym ciastka, owoce, kawa i herbata

  • agencyjną umowę o pracę na pełen etat.

Zadania

  • organizowanie i obsługa procesów związanych z uzyskiwaniem wiz dla pracowników offshore

  • regularne aktualizowanie systemu wizowego, aby zapewnić dokładność danych i bieżące informacje

  • utrzymywanie komunikacji z innymi zespołami w celu zbierania i weryfikacji potrzebnych informacji oraz dokumentów

  • weryfikacja dokumentów pracowników pod kątem poprawności i kompletności

  • przesyłanie zweryfikowanych dokumentów do odpowiednich działów w organizacji.

  • Praca Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Administrator nieruchomości Gdańsk
  • Administrator IT Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392