HR Admin / People and Culture Specialist
  • Wroclaw
Wrocław, Wroclaw, dolnośląskie, Polska
HAYS
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1188289

Obecnie dla klienta - firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Nowej Wsi Wrocławskiej poszukujemy kandydata na stanowisko HR Administrator / People and Culture Specialist.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem stosunku pracy oraz dokumentacji pracowniczej, prowadzenie akt osobowych oraz ewidencji czasu pracy pracowników
  • Administrowanie dokumentacją personalną zgodnie z pełnym cyklem funkcjonowania pracownika w organizacji i obowiązującymi przepisami
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą w zakresie przygotowywania danych do list płac i rozliczeń z pracownikami
  • Dbanie o doświadczenia pracowników w zakresie kontaktu z działem personalnym
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego, kontrola składników wynagrodzeń oraz naliczania premii
  • Monitorowanie badań medycyny pracy, uprawnień oraz szkoleń BHP
  • Administrowanie benefitami pracowniczymi i systemami HR (Workday) oraz ZFŚS
  • Przygotowywanie zestawień i raportów w cyklach tygodniowych i miesięcznych
  • Uczestnictwo w bieżących projektach z obszaru People and Culture oraz wsparcie we wdrażaniu nowych funkcjonalności
Od kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego w zakresie ZZL oraz minimum trzyletnie doświadczenie w administracji personalnej
  • Postawa właścicielska w realizacji zadań, inicjowanie usprawnień oraz gotowość do zmian
  • Umiejętność budowania relacji opartych na współpracy, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, z naciskiem na zaufanie i przejmowanie odpowiedzialności
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, ustawy o ubezpieczeniach społecznych oraz naliczania wynagrodzeń
  • Zdolności analityczne i umiejętność całościowego spojrzenia na zagadnienia kadrowe
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dokładność, skrupulatność oraz skupienie na szczegółach
  • Mile widziana znajomość programów: Optima, R2Płatnik lub Workday

Co Oferujemy:
  • Przyjazną i swobodną atmosferę
  • Benefity ( takie jak karta Multisport, opieka medyczna Luxmed)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567