Houseman w dziale służby pięter w 4* hotelu!
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PI MANAGEMENT SP. Z O.O
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• współpraca z pokojowymi w zakresie sprzątania pokoi, dostarczania bielizny pościelowej, ręczników, chemii przemysłowej, kosmetyków oraz wynoszenia śmieci

• dostarczanie do gości zamówionych sprzętów i akcesoriów

• utrzymywanie czystości i porządku w przydzielonym obszarze hotelowym

• sprawowanie nadzoru nad sprawnością działania i jakością mini-barów

WYMAGANIA:

• umiejętność budowania pozytywnych relacji z gośćmi

• dyspozycyjność (praca zmianowa - zmiany dzienne i popołudniowe)

OFERUJEMY:

• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy w pełnym wymiarze czasu pracy

• dodatkowe świadczenia - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, posiłek pracowniczy

• możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy

• udział w szkoleniach sieciowych

• komfortowe warunki pracy w prestiżowym miejscu

  • Praca Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Służby mundurowe Kraków
  • Służba więzienna Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322