HOUSEKEEPING
  • Gdańsk
Gdańsk, Rajska 8, 80-850 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Smart Apart EWELINA BUTOWSKA
15. 8. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Odbiór środków czystości i chemii z lokalnego magazynu, oraz dojazd do apartamentu
Przygotowanie apartamentu po każdym wymeldowaniu dla następnych gości
Kontrola apartamentów po każdym wymeldowaniu i raportowanie szkód w apartamencie
Gotowość dojazdu do apartamentów - Wymagane prawo jazdy
Wymagania:
Wymagane prawo jazdy, mile widziany własny samochód
Pełna dyspozycyjność 7 dni w tygodniu w ustalonych dniach i godzinach -
Elastyczność (sprzątanie gdy wymeldują się goście) Praca zazwyczaj od 09,30 do 15-16
Punktualność, dokładność, sumienność, uczciwość, dbałość o szczegóły, mile widziane doświadczenie,

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238