Hostessa - Zakładanie kart lojalnościowych- Płock
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma GOLDEN SERWIS SP. Z O.O. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie osoby na stanowisko: Host/Hosstessa - Zakładanie kart lojalnościowych w Płocku

ul. Popiełuszki

PRACA DODATKOWA/DORYWCZA NA WEEKENDY W GODZINACH 10-18 LUB 11-19

Obowiązki:

  • zakładanie kart lojalnościowych
  • kontakt z klientem

Oferujemy:

stawka godzinowa:

  • 28,80 zł brutto=netto/h dla studentów,
  • 28,10 zł brutto/h dla pozostałych (pełny ZUS)
  • umowa zlecenie
  • elastyczny grafik

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 693-150-120

Wymagania

Wymagania:

  • pełnoletność
  • komunikatywność
  • chęć do pracy

Poszukujemy osoby wesołej, otwartej, która nie boi się kontaktu z klientem

  • Praca Płock
  • Hostessa Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851