HOSTESS FORDANCER PRACA W ELASTYCZNYM CZASIE
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Club Roxana
30. 8. 2024

Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy Ci wszystkiego od podstaw.
Oferujemy : 250 złotych podstawa w piątek i w sobotę + prowizja , wypłaty w ten sam dzień. wysoką dbałość o bezpieczeństwo i komfort pracy. szkolenie jeżeli jest taka potrzeba min 2 dni pracy w tygodniu,max 4 dni praca w trybie nocnym 22-4 czasami do 5 rano. praca na relakse, nie zabraniamy telefonu, spokojnie możesz zjeść kiedy chcesz. dużo informacji przekaże osobiście
Obowiązki : taniec/exotic (wykonywanie pokazów tańca pole-dance na sali) rozmowa z gośćmi
Wymagania: pełnoletność pewności siebie dyspozycyjność min. 2 dni w tygodniu dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego .
Masz pytania, napisz sms 5-1-8-2-0-0-8-2-2

  • Praca Gliwice
  • Hostessa Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848