Host/Hostessa marki IQOS
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
MS SERVICES Sp. z o.o.
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis

MS Services Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do zespołu świadczącego usługi w projekcie realizowanym na rzecz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o., właściciela marki HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS.

Czy jesteś studentką/studentem szukającym ciekawej pracy na elastycznych warunkach? Dołącz do zespołu IQOS i zdobądź cenne doświadczenie!

Stanowisko: Host/Hostessa marki IQOS

Lokalizacja: Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk

Co oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (70-100 godzin miesięcznie)
  • Umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 35 zł brutto/h

Twoje zadania:

  • Aktywne promowanie produktów marki IQOS na terenie lotniska
  • Bezpośredni kontakt z klientami i udzielanie informacji na temat produktów
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Prezentacja oferty produktowej klienta
  • Udział w różnego rodzaju eventach promocyjnych

Czego oczekujemy:

  • Komunikatywności i otwartości na kontakt z klientem
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (codzienna komunikacja z przełożonym)
  • Statusu studenta
  • Dyspozycyjności w weekendy
  • Zaangażowania i entuzjazmu w wykonywaniu obowiązków

Idealny kandydat:

  • Lubi pracować z ludźmi
  • Posiada status studenta i szuka elastycznej pracy
  • Jest otwarty na nowe wyzwania i chętnie zdobywa nowe umiejętności

  • Praca Gdańsk
  • Hostessa Gdańsk
  • Menedżer marki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544