Host/Hostessa Marki IQOS
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
MS SERVICES
28. 8. 2024

MS Services Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do zespołu świadczącego usługi w projekcie realizowanym na rzecz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o., właściciela marki HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS.
Czy jesteś studentką/studentem szukającym ciekawej pracy na elastycznych warunkach? Dołącz do zespołu IQOS i zdobądź cenne doświadczenie!
Stanowisko: Host/Hostessa marki IQOS
Lokalizacja: Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk
Co oferujemy:
Elastyczne godziny pracy (70-100 godzin miesięcznie)
Umowę zlecenie
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjne wynagrodzenie – 35 zł brutto/h
Twoje zadania:
Aktywne promowanie produktów marki IQOS na terenie lotniska
Bezpośredni kontakt z klientami i udzielanie informacji na temat produktów
Budowanie pozytywnych relacji z klientami
Prezentowanie i demonstrowanie produktów IQOS
Udział w różnego rodzaju eventach promocyjnych
Czego oczekujemy:
Komunikatywności i otwartości na kontakt z klientem
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (codzienna komunikacja z przełożonym)
Statusu studenta
Dyspozycyjności w weekendy
Zaangażowania i entuzjazmu w wykonywaniu obowiązków
Idealny kandydat:
Lubi pracować z ludźmi
Posiada status studenta i szuka elastycznej pracy
Jest otwarty na nowe wyzwania i chętnie zdobywa nowe umiejętności

  • Praca Gdańsk
  • Hostessa Gdańsk
  • Menedżer marki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544