Host/Hostessa Atrium Targówek
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy dodatkowej?

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną oraz dynamiczną i potrafisz budować trwałe relacje z klientami, zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja: Warszawa, Atrium Targówek

Oczekujemy

  • pozytywnego nastawienia i entuzjazmu
  • komunikatywnej znajomości j. polskiego
  • mile widziani studenci fizjoterapii i AWF

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawkę godzinową w wysokości 32zł/h brutto + premia sprzedażowa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • szkolenie i wdrożenie przed rozpoczęciem pracy
  • praca w godzinach otwarcia galerii

Zadania

  • przedstawianie i szczegółowe omawianie oferty
  • dbanie o wizerunek firmy i porządek w miejscu pracy
  • kontakt z klientem

  • Praca Warszawa
  • Hostessa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963