Host/hostessa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 8. 2024

Nie boisz się kontaktu z klientem? Czujesz się dobrze w pracy w terenie? Dołącz do zespołu w Warszawie, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, łączącym różnorodne wyzwania biurowe i terenowe.

Lokalizacja: Warszawa

Oczekujemy

  • umiejętności komunikacyjnych oraz pozytywnego podejścia do pracy z klientem
  • umiejętności organizacyjnych i samodzielności w działaniu
  • pozytywnego nastawienia i energii
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • stawkę godzinową w wysokości 28,10zł brutto + premie do 3000 zł brutto
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym od poniedziałku do niedzieli, w elastycznych godzinach od 7:00 do 20:00
  • opcje szkoleń oraz wsparcia w rozwoju zawodowym
  • pracę w międzynarodowym środowisku, współpracując z różnorodnymi zespołami
  • trzymiesięczny okres próbny z możliwością długoterminowej współpracy

Zadania

  • zachęcanie do odwiedzania sklepu, pomoc w wejściu oraz przedstawianie oferty
  • zbieranie feedbacku od klientów, analiza preferencji zakupowych, ocena wygody zakupów oraz reakcji na promocje
  • weryfikacja ekspozycji promocyjnych, dostępności asortymentu promocyjnego oraz skuteczności komunikacji promocyjnej
  • przygotowywanie materiałów

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567