HOLANDIA! Pracownik utrzymania ruchu/pracownik sprzątający
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
247 drive
24. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik utrzymania ruchu/pracownik sprzątający
Naszym klientem jest szybko rozwijająca się i dynamiczna firmą w sektorze odpadów. Firma kontroluje cały łańcuch, od zbierania pozostałości po usuwanie nowych surowców.
Szukasz dynamicznej pracy z wykorzystaniem umiejętności mechanicznymi? Jeśli masz minimalne doświadczenie w obszarze utrzymania produkcji, sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!
Lokalizacja: Eindhoven
Obowiązki
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za konserwację maszyn, aby zapobiegać awariom i utrzymywać sprzęt w dobrym stanie technicznym ( konserwacja, wymiana rolek, obsługa szlifierki itp.). Będziesz również odpowiedzialny za utrzymywanie w czystości linii produkcyjnej drewna, a także związanych z nią pomieszczeń. Miejsce pracy będzie wewnątrz budynku.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach między 6:00-19:00.
Wymagania dotyczące stanowiska
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)
Minimum 5 miesięcy doświadczenia w obszarze utrzymania produkcji
Dobra kondycja fizyczna
Gotowość do długoterminowej współpracy
Oferujemy
Wynagrodzenie tygodniowe (ok. 400-500 € netto)
Wynagrodzenie godzinowe: 14,98 € brutto
Umowa holenderska
Pieniądze na wakacje i płatne dni urlopowe
Ubezpieczenie zdrowotne
Program emerytalny
Liczba godzin w tygodniu: 40
Dodatek kilometrowy
Zakwaterowanie

  • Praca Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430