Higienistka stomatologiczna - Asystent / Asystentka
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, Pomeranian Voivodeship, Polska
Dental Revolution Maciej Ryngwelski
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Chojnice

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów higienizacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • motywowanie pacjentów do pojawiania się na wizytach higienizacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów higienizacyjnych
  • dyplomu poświadczającego ukończenie kierunku higienistka stomatologiczna
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą bazę pacjentów
  • najnowocześniejsze narzędzia pracy
  • wsparcie podczas wdrożenia

O nas

Dental Revolution to miejsce gdzie zadowolenie pacjenta i jego dobre samopoczucie a jednocześnie jakość przeprowadzonych zabiegów są dla nas najważniejsze.

W trosce o uzębienie naszych pacjentów i ich piękne uśmiech stawiamy przede wszystkim na profilaktykę dlatego też szukamy osoby dokładnej, pełnej pasji i gotowej się rozwijać.

Oferujemy najnowocześniejsze narzędzia pracy, stały rozwój oraz bardzo dużą bazę pacjentów.

Zapraszamy do składania aplikacji.

  • Praca Chojnice
  • Asystent Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690