Helpdesk
  • Warszawa
Helpdesk
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Avenga
16. 9. 2024

Zespół Help Desk Platformy walutowej zapewnia poprawne funkcjonowanie platformy walutowej oraz zajmuje się telefoniczną obsługa klientów korporacyjnych korzystających z elektronicznych rozwiązań Pionu Skarbu.

Praca hybrydowa 2-3 dni w tygodniu z biura w Centrum Warszawy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów korporacyjnych korzystających z platformy walutowej
  • Współpraca z doradcami bankowymi, operacjami i dealerami
  • Przygotowywanie analiz aktywności Klientów oraz trendów związanych z wyminą walut
  • Prowadzenie kampanii produktowych oraz marketingowych
  • Testowanie nowych funkcjonalności
  • Aktywne uczestnictwo w projektach rozwojowych systemów banku

Wymagania:

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • podstawowa wiedza z zakresu rynku walutowego
  • biegłe porozumiewanie się językiem angielskim i polskim – obsługa Klientów oraz komunikacja z międzynarodowym Zespołem Wsparcia
  • bardzo dobra znajomość MS Excel i innych aplikacji pakietu MS Office
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584