Head of Web Data and Business Analytics
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Województwo lubuskie, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży e-commerce, działająca na kilkunastu międzynarodowych rynkach (sklep internetowy oraz platformy marketplace), która poszukuje do swojego zespołu doświadczonej osoby na nowo utworzone stanowisko "Head of Web Data and Business Analytics".

Zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii analitycznej wspierającej cele biznesowe firmy, w tym definiowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności (KPI) dla wszystkich kanałów sprzedaży.
  • Identyfikacja obszarów do poprawy i optymalizacji procesów biznesowych na podstawie danych analitycznych.
  • Analiza wyników sprzedaży na stronach internetowych oraz platformach marketplace.
  • Monitorowanie konkurencji oraz analiza cen i ofert.
  • Zarządzanie zbieraniem, przetwarzaniem i analizą danych ze wszystkich kanałów sprzedaży oraz zapewnienie spójności i integralności danych w systemach analitycznych, takich jak narzędzie BI.
  • Prezentowanie zarządowi firmy wyników analiz oraz rekomendowanie działań strategicznych na podstawie danych.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu wspierania inicjatyw analitycznych.
  • Wdrażanie nowych narzędzi i metod analitycznych w celu zwiększenia efektywności i precyzji analiz.
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie analityki danych, ekonomii, matematyki, informatyki lub pokrewnych.
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze analityki, z naciskiem na e-commerce i marketplace.
  • Znajomość narzędzi analitycznych i systemów BI, w szczególności narzędzi klasy BI, MS Excel, R (Python będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego oraz zdolność do formułowania rekomendacji biznesowych na podstawie danych historycznych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, zwłaszcza w kontekście raportowania wyników do zarządu.

Oferta:

  • Możliwość objęcia jednego z najbardziej kluczowych stanowisk w organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od formy współpracy) na poziomie 25-30 tys. PLN miesięcznie.
  • Elastyczny model pracy: hybrydowy, z wymaganiem obecności w biurze 3 dni w tygodniu.
  • W zależności od preferencji kandydata współpraca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, rabaty na produkty firmowe oraz samochód służbowy.
  • Udział w kluczowych projektach rozwojowych firmy oraz możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji.

  • Praca Zielona Góra
  • Business Development Manager Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536