Head of Software Development
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Focus Telecom Polska
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy oraz dlaczego właśnie Ciebie szukamy?

Cześć! Jesteśmy liderem w branży contact center, oferującym innowacyjne rozwiązania w chmurze. Przez ponad 15 lat nasze technologie pomagają firmom na całym świecie zwiększać sprzedaż, poprawiać satysfakcję klientów i doskonalić customer experience. Teraz mamy wyjątkową okazję, by rozwijać się jeszcze szybciej!

Dzięki inwestycji 80 mln PLN od Grupy MCI, wchodzimy w nową fazę rozwoju. Planujemy dynamiczny wzrost sprzedaży, rozwój naszych produktów oraz rozbudowę zespołu. To idealny moment, aby dołączyć do nas i stać się częścią tej ekscytującej podróży!

Szukamy Ciebie, doświadczonego specjalisty, który odegra kluczową rolę w naszym zespole Software Development, jako Software Engineering & Delivery Manager! Będziesz odpowiedzialny za skuteczne dostarczanie oprogramowania na produkcję oraz współpracę z działami Maintenance, Quality Assurance, Product Ownerem i Product Managerem. Bezpośrednio będziesz raportować do naszego CTO - Michała Misiaka.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie projektów w zależności od ich charakteru w metodyce Agile/Scrum (przeważające) lub Kanban w szczególności: wybór developerów do zespołu, dekompozycję projektu razem z zespołem od strony technicznej oraz organizacyjnej/planistycznej.
  • Doradztwo i nadzór nad zaproponowaną przez zespół developerski architekturą.
  • Zapewnienie terminowego dostarczenia oprogramowania na produkcję.
  • Rozumienie i stosowanie definition of ready/done.
  • Ocena i zarządzanie ryzykami oraz krytycznymi aspektami prowadzoanych projektów.
  • Ścisła współpraca z zespołem Quality Assurance, Maintenance, Product Ownerem i Product Managerem.
  • Wykorzystanie narzędzi ze stajni Atlassian (m.in. Jira i Confluence).

Jakich umiejętności technicznych od Ciebie wymagamy:

  • Znajomość PHP, JavaScript lub Pythona.
  • Wiedza techniczna i doświadczenie w software development w szczególności SDLC.
  • Umiejętność rozumienia, kreacji i modyfikacji architektury systemów chmurowych.
  • Doświadczenie w definiowaniu miar produktywności i efektywności procesu produkcji oprogramowania.

Będziesz idealnie pasować do roli, jeśli posiadasz:

  • Kilkuletnie doświadczenie w podobnej roli, najlepiej w firmie produktowej idealnie dostarczającej oprogramowanie w modelu SaaS.
  • Zorientowanie na rozwój i realizację celów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość i doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem.
  • Zdolność do rozwiązywania problemów i znajdowania innowacyjnych rozwiązań.
  • Umiejętność myślenia obrazkowego i planowania.
  • Wysoką organizację pracy i nieszablonowe podejście do zadań.

Cechy osobowości, które są dla nas bardzo ważne:

  • Odpowiedzialność osobista.
  • Zdolność do przebudowy systemów i ich optymalizacji.
  • Dążenie do ciągłego rozwoju i doskonalenia.
  • Praktyczne podejście do definiowania i mierzenia produktywności.

Co damy Ci w zamian:

  • Dużą swobodę i samodzielność w działaniu.
  • Informację zwrotną / feedback w zespole oraz poza nim.
  • Dokładne wdrożenie oraz przejrzystą komunikację.
  • Zwinne i wspierające środowisko pracy.
  • Laptop, monitor, telefon oraz inne niezbędne akcesoria.
  • Subskrypcje / aplikacje niezbędne do wykonywania Twoich zadań.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę multisport.
  • Model hybrydowy po okresie próbnym(3msc).

Dołącz do naszego zespołu i razem przekształcajmy pomysły w rzeczywistość – aplikuj teraz i zacznij swoją przygodę z nami!

  • Praca Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536