Head of Skin & Beauty and Lux Categories / Menedżer działu zakupów kosmetyków luksusowych i selektywnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Super-Pharm Poland Sp. z o.o.
11. 9. 2024

4336947

Obowiązki

  • Budowanie oraz realizacja długo i krótkoterminowej strategii rozwoju asortymentu w kategoriach kosmetyków luksusowych i selektywnych we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Zarządzanie podległym zespołem i procesami w celu realizacji założeń sprzedażowych, działań handlowych i marketingowych dla konceptu Skin & Beauty we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Monitorowanie kierunków rozwojowych rynku i konkurencji, identyfikacja trendów, szans rozwoju, możliwości pozyskania nowych dostawców i producentów oraz tworzenie oferty odpowiadającej potrzebom klientów
  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii promocyjnej oraz całorocznego planu handlowego dla Skin & Beauty we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Opracowywanie oferty online dla konceptu Skin & Beauty na rynkach zagranicznych zgodnie z aktualną strategią firmy
  • Przygotowywanie analiz dotyczących zyskowności dostawców towarowych, akcji marketingowych i działań promocyjnych, sprzedaży produktów, udziału marki w ogólnej sprzedaży

Wymagania

  • Ma co najmniej 5 lat doświadczenia pracy w branży kosmetycznej i w zarządzaniu kategoriami luksusowymi
  • Ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Ma wiedzę z zakresu uregulowań prawnych dotyczących sprzedaży kosmetyków
  • Potrafi budować strategie zakupowe i promocyjne oraz kreować trendy
  • Ma wysokie umiejętności negocjacyjne oraz umiejętność budowania i utrzymywania długoterminowych relacji
  • Ma doświadczenie w analizowaniu danych i wyciąganiu wniosków
  • Prezentuje samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację celów

Oferujemy

  • Udział w kreowaniu unikatowego omnikanałowego projektu z dużą samodzielnością w działaniu oraz wpływem na biznes
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: rabaty pracownicze, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584