Head of PPC - 6h pracy dziennie
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
rise360
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Head of PPC

Rise360 to nie tylko agencja digitalowa. To miejsce, w którym marzenia implementujemy do rzeczywistości. Marketing jest naszą supermocą. Jeśli szukasz przestrzeni, w której twórcza dusza spotyka pełne wyzwań zadania, a innowacje i kreatywność idą w parze z faktyczną realizacją pomysłów – jesteśmy stworzeni dla Ciebie!

Wypatrujemy momentu, kiedy powitamy na pokładzie nową osobę na stanowisku Head of PPC. Jesteś TOP specjalistą w branży? Potrafisz przewidzieć, czego potrzebuje klient, zanim on sam o tym pomyśli? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Nasz zespół to #squadgoal #petlovers #digitalnomadzi #globetrotters. Pracujemy zdalnie, ale zawsze jesteśmy gotowi na niezapomniane wyjazdy (tak, zbieramy się ekipą i pracujemy tydzień w Hiszpanii) i eventy (wyjeżdżamy na integracje, konferencje, meetupy). Zapewniamy multisport, prywatną opiekę medyczną, zajęcia angielskiego online.

Cenimy sobie energię, kreatywność i poczucie humoru, idące w parze z odpowiedzialnością, samodyscypliną i troską o pozostałych członków zespołu. Szukamy ludzi, którym zależy na ludziach. Jesteś gotowy na przygodę życia? Check it out:

Do naszego zespołu poszukujemy:

talentu Head PPC, który pomoże mi rozwijać Rise360. Specjalisty, który będzie odpowiedzialny za rozwój działu PPC, spotkania cotygodniowe z zespołem, szkolenia, usprawnianie procedur, robienie projekcji budżetów dla nowych i obecnych klientów, wprowadzi udoskonalenia. Eksperta, który jest rozpoznawalny w branży, chętnie dzieli się wiedzą, jest aktywny w social media oraz występuje na konferencjach, będzie występował na webinarach organizowanych przez Rise360.pl

Skąd taka decyzja?

Odkąd do zespołu Rise360 w czerwcu doszedł do zespołu Sebastian Heymann – wybitny ekspert SEO, prelegent na wielu konferencjach, badacz algorytmów SEO, Rise360 rozwija ten dział w zawrotnym tempie. Widać to po wynikach klientów i słupkach ruchu idących do góry tak szybko, jak nigdy w historii. Widać to również po usprawnieniach procesów, komunikacji, wprowadzaniu narzędzi. Sebastian jest rozpoznawalną personą w branży i ściąga do nas utalentowanych pracowników oraz ambitne marki, które chcą zwiększyć zasięgi SEO. Mamy dopiero końcówkę sierpnia, a ja już wiem, że to najlepszy zbieg okoliczności, jaki mnie spotkał w Rise, że Sebastian do mnie napisał!

Główne obowiązki:

  • Przeprowadzanie audytów kont Google Ads, Meta Ads,
  • bieżące monitorowanie wyników,
  • przygotowywanie planów na rozwój kont i weryfikacja planów od podwykonawców,
  • zlecanie zadań młodszemu specjaliście Google Ads, Meta Ads,
  • rozwój kont Google Ads klientów,
  • korzystanie z narzędzi Google Ads Editor, Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Merchant Center, Woocommerce/PrestaShop/Magento/Wordpress,
  • analizę słów kluczowych,
  • przesyłanie rekomendacji do optymalizacji konwersji w serwisach klientów,
  • zamawianie treści u naszego grafika,
  • raportowanie kampanii w Google Data Studio,
  • rozmowy z naszymi Klientami (głównie mailowe),
  • najpierw nauka naszych procedur, następnie wykorzystywanie ich przy kampaniach stron.

Wymagania:

  • Naturalnych predyspozycji i cech osobowości potrzebnych do takiej pracy:
  • optymalizacja konwersji jest Twoją silną stroną,
  • atrybucja konwersji to dla Ciebie nic nowego,
  • ciekawi Cię sieć dla reklamodawców Google Ads i jej zmieniające się algorytmy,
  • znasz pojęcia CPC, CTR, CPA, ROAS, COS…,
  • przygotowujesz plany na konta Google Ads,
  • potrafisz współpracować z innymi specjalistami,
  • wiesz co to Google Data Studio, Google Merchant Center, Google Moja Firma, Google Optimize,
  • masz umiejętności analityczne – interesują Cię dane i potrafisz z nich wyciągnąć wnioski,
  • rozwój osobisty i doskonalenie siebie są dla Ciebie integralną częścią życia,
  • dbasz o swoje zdrowie i poziom energii,
  • bierzesz pełną odpowiedzialność za podjęte zadania i można na Tobie zawsze polegać,
  • jesteś komunikatywny i potrafisz bardzo sprawnie posługiwać się słowem (zarówno mówionym, jak i pisanym),
  • konstruktywną krytykę odbierasz z wdzięcznością, bo wiesz, że to przejaw życzliwości innych osób,
  • bardzo dobrze odnajdujesz się w świecie nowych technologii.
  • min. 6 lat doświadczenia w pracy w Google Ads / Meta Ads i doświadczenia na stanowisku szefa działu (nie liczymy praktyk oraz stanowiska młodszego specjalisty),
  • gotowości do bardzo intensywnej nauki i nabywania nowych umiejętności,
  • ambicji, aby pogłębiać wiedzę z zakresu Machine Learning i AI w Google Ads,
  • mile widziane

Oferujemy:

  • 2x rocznie 7-dniowe wyjazdy zagraniczne lub w PL workation z zespołem
  • praca zdalna od poniedziałku do piątku w wymiarze 6 h pracy projektowej i 45 min przerw, w wybranych przez Ciebie godzinach między 8:00-18:00 (bez pracy w weekendy) – pracujemy krócej, czyli wydajniej,
  • rozwój umiejętności zarządzania kampaniami PPC i marketingowych (ciągły kontakt z innymi działami marketingowymi; współpraca z szefem, który wcześniej zarządzał kampaniami) i perspektywę objęcia pozycji lidera w dziale Google Ads,
  • rozwój działu Google Ads, współtworzenie nowych rozwiązań, procedur, dobór nowych narzędzi,
  • zatrudnienie na stałe po pozytywnym zakończeniu 3-miesięcznego okresu próbnego,
  • forma zatrudnienia na stałą współpracę: umowa o pracę lub B2B,
  • praca zdalna (pracujesz tam, gdzie Ci wygodnie – z Twojej strony potrzebny jest stabilny dostęp do internetu),
  • prywatna opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • karta Medicover Sport,
  • zajęcia angielskiego online,
  • komputer do pracy,
  • ogromne możliwości rozwoju – szkolenia, konsultanci, dostęp do firmowej biblioteki i budżet na zakup książek na koszt firmy,
  • chcesz czuć się ważnym Członkiem zespołu i mieć wpływ na rozwój firmy. Ważne są dla nas relacje w firmie. Spotykamy się po pracy. Wspieramy się wzajemnie.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192