Head of Marketplace - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jestem firma z branży e-commerce. Lider rynkowy w swojej kategorii, który rozwija sprzedaż w Polsce jak i innych rynkach europejskich.

Head of Marketplace Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • współtworzenie strategii rozwoju kanału marketplace (Polska+ rynki zagraniczne)
  • rozwój sprzedaży na największych marketplaceach
  • organizowanie i zarządzanie współpracą z zewnętrznymi partnerami
  • współpraca z zespołem marketingowym i produktowym
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i KPI
  • analiza rynku, działań konkurencji
  • rekomendowanie rozwiązań biznesowych w celu zwiększania sprzedaży
  • projekty związane z rozwojem narzędzi do automatyzacji sprzedaży
  • zarządzanie zespołem

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży online (e-commerce)
  • bardzo dobra znajomość środowiska marketplace
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętności analityczne w tym formułowanie wniosków i rekomendacji
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy

Oferujemy:

  • decyzyjność oraz duży wpływ na rozwój kanału sprzedaży
  • udział w globalnych szkoleniach i wymianie doświadczeń
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • pracę w systemie hybrydowym
  • plan sukcesji i dalszego rozwoju

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080