Head of Marketing
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
IDEA
12. 10. 2024

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy, będącej liderem w produkcji leków, materiałów medycznych oraz w usługach produkcji materiałów medycznych! Jesteśmy wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w branży farmacji, ochrony zdrowia i produktów OTC. Poszukujemy wyjątkowego lidera, który poprowadzi nasze działania marketingowe na poziomie lokalnym i międzynarodowym.
Główne obowiązki:
- Tworzenie strategii marketingowej od podstaw – rozwijaj świadomość marki zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.
- Kreowanie skutecznej komunikacji – opracowuj kampanie marketingowe skierowane do specjalistów (lekarzy, farmaceutów), dystrybutorów i partnerów biznesowych.
- Zarządzanie marketingiem na rynkach eksportowych – doświadczenie w marketingu co najmniej na jednym rynku zagranicznym jest kluczowe.
- Współpraca z kluczowymi działami – marketing, R&D, rejestracja leków, sprzedaż – w celu zapewnienia spójności i skuteczności strategii.
- Budowanie wizerunku marki – rozwijaj naszą obecność na rynku B2B i B2C, zwracając uwagę na komunikację w środowisku naukowym i branżowym.
- Zarządzanie budżetem marketingowym – planuj, alokuj zasoby i monitoruj skuteczność prowadzonych działań.
- Analiza efektywności działań – przeprowadzaj badania skuteczności kampanii marketingowych i wdrażaj optymalizacje w oparciu o dane.
Oczekiwania:
- Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze marketingu, preferowane w branżach farmaceutycznych, medycznych, OTC, suplementach, kosmetykach lub żywności.
- Doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowej od podstaw oraz w budowaniu komunikacji na poziomie branżowym.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 – praca na rynkach zagranicznych oraz współpraca z międzynarodowymi partnerami.
- Umiejętność budowania efektywnych relacji z zespołami marketingu, R&D, rejestracji leków oraz sprzedaży.
- Strategiczne myślenie oraz zdolność do planowania i realizacji kompleksowych kampanii marketingowych.
- Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu budżetami marketingowymi oraz monitorowaniu efektywności działań.
Mile widziane doświadczenie w marketingu produktów leczniczych, medycznych, OTC lub suplementów.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze, w dogodnej lokalizacji.
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku i realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów.
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy zależny od wyników.
- Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi marketingowych.
- Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szkolenia).
Jeśli masz doświadczenie w marketingu w branży produkcji leków, kosmetyków, żywności, materiałów medycznych, OTC lub suplementów, oraz chcesz tworzyć innowacyjne strategie marketingowe na rynki lokalne i zagraniczne, wyślij nam swoje CV!

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Chief marketing officer Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183