Head of IT Systems Development
  • Zielona Gora
Zielona Góra, Zielona Gora, Lubusz Voivodeship, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży e-commerce, działająca na kilkunastu międzynarodowych rynkach (sklep internetowy oraz platformy marketplace), która poszukuje do swojego zespołu doświadczonej osoby na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie niewielkim zespołem IT oraz ścisła współpraca z dostawcami zewnętrznymi.
  • Analiza potrzeb biznesowych w celu dostosowania rozwiązań systemowych.
  • Nadzór nad projektami IT.
  • Opracowywanie dokumentacji dotyczącej wymagań zarówno funkcjonalnych, jak i niefunkcjonalnych.
  • Ścisła współpraca z zespołami projektowymi w zakresie tworzenia i wdrażania systemów.
  • Testowanie oraz sprawdzanie rozwiązań pod kątem ich zgodności z wymaganiami.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla integracji systemów takich jak ERP, WMS, OMS, PLM.
  • Udział w procesach integracji zewnętrznych API i systemów.
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji między różnymi systemami i aplikacjami.
  • Optymalizacja i automatyzacja procesów.
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej funkcji i modułów systemowych.
  • Przygotowywanie instrukcji dla użytkowników końcowych oraz dokumentacji wdrożeniowej.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z działaniem systemów i aplikacji.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w projektach związanych z e-commerce.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Zdolność do samodzielnej pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Doświadczenie w pracy z integracją systemów oraz API.
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • Znajomość języków programowania i baz danych, w tym PostgreSQL, Firebird SQL.
  • Doświadczenie z systemami StreamSoft Prestiż ERP, R-Studio, MS365, PowerBI, Metabase oraz Magento 2.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od formy współpracy.
  • Stacjonarny model współpracy w biurze w Zielonej Górze.
  • W zależności od preferencji kandydata współpraca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, rabaty na produkty firmowe, samochód służbowy.
  • Udział w kluczowych projektach rozwojowych firmy oraz możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji.

  • Praca Zielona Góra
  • Administrator IT Zielona Góra
  • Business Development Manager Zielona Góra
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045