Hartownik - Operator maszyn
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Mennica Polska S.A. S.K.A.
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie codziennych zadań produkcyjnych zgodnie z poleceniami służbowymi, w zakresie
  • obróbki cieplnej oprzyrządowania do produkcji monetarnej, medalierskiej oraz półfabrykatów
  • Obsługa pieców do obróbki cieplnej (próżniowe, komorowe, olejowe),
  • Dbałość o maszyny, narzędzia i sprzęt oraz porządek na stanowisku pracy,
  • Dbałość o miejsce pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż.,
  • Sumienne i terminowe wykonywanie zleconych robót oraz szczególna troska o jak najlepszą jakość
  • wykonanych prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie : co najmniej zasadnicze zawodowe ,
  • Wiedza z zakresu obróbki cieplnej metali,
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Minimum 2 lata doświadczenia,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole;
  • Zdobywanie doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Bezpłatną opiekę medyczną;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Praca Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080