Hardware Team Leader
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Vasco Electronics
28. 9. 2024

Jesteśmy polską firmą technologiczną, która zmienia sposób w jaki ludzie komunikują się na całym świecie. Nasz zespół projektuje innowacyjne urządzenia tłumaczące typu wearable, które mają na celu przełamywanie barier językowych w czasie rzeczywistym. Jeśli pasjonujesz się nowymi technologiami, inżynierią sprzętową i chcesz tworzyć produkty, które wpływają na życie milionów ludzi, dołącz do nas!

Do naszego działu rozwoju produktu poszukujemy Lidera Zespołu Hardware & Connectivity

Miejsce pracy: Kraków

Tryb pracy: Hybrydowy, model 3 dni w tygodniu pracy w biurze

Etat: Full time

Rodzaj umowy: Umowa o Pracę, B2B

Wynagrodzenie

B2B: 16 000 - 20 000 PLN netto miesięcznie

Umowa o Pracę: 14 000 - 17 000 PLN brutto miesięcznie

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynowanie prac zespołu odpowiedzialnego za projektowanie, prototypowanie i wdrażanie urządzeń do tłumaczenia na rynek
  • Praca nad projektami od początkowych stadiów przez R&D aż po wdrożenie i długoterminowe wsparcie.
  • Udział w kształtowaniu długoterminowej strategii rozwoju produktu w zakresie hardware, uwzględniając trendy rynkowe, potrzeby użytkowników oraz rozwój technologii komunikacyjnych i IoT.
  • Współtworzenie strategii współpracy z kluczowymi dostawcami komponentów oraz budowanie relacji z partnerami technologicznymi, aby zapewnić ciągłość łańcucha dostaw i optymalizację kosztów.
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu planów rozwoju firmy poprzez identyfikację możliwości rozszerzenia portfolio produktów oraz wejścia na nowe rynki i segmenty.
  • Opracowywanie wraz z zespołem architektury sprzętowej, wybór komponentów i optymalizacja kosztów produkcji.
  • Nadzór nad procesami testowania,walidacji i certyfikacji sprzętu, zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności urządzeń.
  • Odbieranie i weryfikacja wraz z zespołem rozwiązań dostarczanych przez firmy zewnętrzne.
  • Ścisła współpraca z pionem rozwoju oprogramowania w celu integracji systemów hardwarowych z oprogramowaniem.
  • Zarządzanie harmonogramami projektów i dbałość o realizację celów w terminie.
  • Monitorowanie nowych trendów i technologii w dziedzinie urządzeń wearable, wdrażanie innowacji do projektów.
  • Wspieranie rozwoju zespołu pod kątem technicznym i kompetencyjnym
  • Kreowanie kultury innowacyjności i ciągłego doskonalenia w zespole, promowanie otwartego myślenia, wspieranie testowania nowych rozwiązań oraz optymalizacji procesów.

Nasze oczekiwania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w dziedzinie inżynierii sprzętowej, najlepiej w sektorze urządzeń, mobilnych, wearable lub IoT
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – umiejętność delegowania zadań, motywowania zespołu i rozwiązywania problemów
  • Wiedza z zakresu projektowania PCB, mikrokontrolerów, systemów wbudowanych oraz komponentów elektronicznych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych oraz EMC, a także znajomość narzędzi CAD do projektowania urządzeń elektronicznych
  • Znajomość procesów produkcji małych urządzeń elektronicznych – od prototypowania do wdrożenia produkcji na większą skalę
  • Znajomość procesów certyfikacji urządzeń wearable
  • Umiejętność definiowania i realizacji strategicznych celów produktowych, łącząc wizję technologiczną z perspektywą biznesową, aby zbudować przewagę konkurencyjną firmy.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą oraz wprowadzaniu nowych procesów operacyjnych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność dostosowania komunikatu do odbiorcy, zdolność do przedstawiania złożonych problemów w przystępny sposób,
  • Asertywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Leadership i mentoring – umiejętność rozwijania talentów wewnątrz zespołu
  • Kreatywność, zdolność do myślenia strategicznego i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w międzynarodowym środowisku

Oferujemy

  • Duży wpływ na kształt pracy zespołu, możliwość realizacji swoich pomysłów i wizji
  • Opartą na wartościach kulturę organizacyjną i nieformalną atmosferę
  • Budżet do wykorzystania na platformie Worksmile, która oferuje dostęp do takich benefitów jak m.in. Multisport, Allianz, Luxmed, PZU oraz wiele innych
  • Elastyczny czas pracy
  • Budżet szkoleniowy
  • Dodatkowe dni wolne
  • Dofinansowanie okularów korekcyjnych 800 zł
  • Pełny, wysokiej jakości sprzęt do pracy
  • Częste integracje
  • Atrakcje w biurze tj. PS5 + VR2, biuro przyjazne zwierzętom, przekąski i owoce w biurze
  • Parking przy biurze

  • Praca Kraków
  • Team leader Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392