Hardware Planner - ePLAN
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
RECONNECT
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• udział w procesie projektowania instalacji elektrycznych według wytycznych w Eplan Electric P8 dla klientów z branży automotive

• sprawdzenie/tworzenie dokumentacji w ePlan zgodnie ze standardami oraz wytycznymi kontrahentów

• projektowanie/tworzenie zestawień schematów elektrycznych

• tworzenie kompletnych list materiałowych do instalacji przemysłowych

• współpraca z pracownikami innych działów automatyki oraz konstrukcji

• wykonywanie raportów i analiz

• analiza dostępności elektrokomponentów i optymalizacja kosztów

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów - elektrotechnika/ automatyka (lub pokrewne)
  • Znajomość oprogramowania Eplan Electric P8
  • Zaangażowanie i dbałość o szczegóły w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (około 30%)

OFERUJEMY:
  • uczestnictwo w kursach, szkoleniach wewnętrznych / zewnętrznych oraz innych możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracownika
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • adekwatne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • pozytywną atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników
  • dofinansowany pakiet benefitów

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864