Hardware Engineer - Inżynier Elektronik
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
IFM ECOLINK SP. Z O.O.
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów elektronicznych dla nowych produktów
  • Projektowanie PCB
  • Analiza i współpraca przy tworzeniu wymagań i specyfikacji systemu
  • Przygotowywaniu dokumentacji opracowanych rozwiązań
  • Przeprowadzanie testów kompatybilności elektromagnetycznej
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych zaprojektowanych rozwiązań
  • Praca w zespole projektowym pod nadzorem Lidera Grupy
  • Ścisła współpraca z innymi działami organizacji w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość układów cyfrowych i analogowych
  • Umiejętność projektowania systemów elektronicznych i obwodów drukowanych
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak: oscyloskopy, generatory sygnałowe, analizatory widma itp.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektronika, automatyka i kierunki pokrewne)
  • Doświadczenie w lutowaniu THT i SMD
  • Doświadczenie w prototypowaniu układów elektronicznych
  • Znajomość systemów mikroprocesorowych
  • Komercyjne doświadczenie jako elektronik

To oferujemy

  • Realny wpływ na funkcjonalność wyrobu
  • Możliwość współtworzenia konceptów dla urządzeń automatyki dla przemysłu 4.0.
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów
  • Swoboda i elastyczność w doborze narzędzi i rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Praca Opole
  • Elektronik Opole
  • Technik elektronik Opole
  • Inżynier Opole
  • Inżynier Opole Lubelskie
  • Inżynier oprogramowania Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045