Hardware Coordinator
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Devire
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej, stabilnej i intensywnie rozwijającej się firmy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Hardware Coordinator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie ilością i jakością sprzętu operacyjnego (komputery, monitory, urządzenia peryferyjne, aparaty fotograficzne, okablowanie itp.)
  • Regularne inwentaryzacje i utrzymywanie odpowiedniego stanu zapasowego osprzętu
  • Planowanie, realizacja i dokumentowanie przeglądów oraz inspekcji osprzętu i stanowisk operacyjnych
  • Ewidencja usterek, planowanie napraw i utrzymywanie stanowisk w należytym stanie technicznym
  • Zarządzanie zespołem, w tym rozdzielanie obowiązków, planowanie i rozliczanie zadań oraz raportowanie postępów
  • Prowadzenie rozmów z pracownikami oraz przygotowywanie i weryfikowanie planów rozwojowych
  • Udział w projektach rozbudowy obszarów operacyjnych i współpraca z partnerami biznesowymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi)
  • Planowanie, egzekwowanie i kontrolowanie budżetu operacyjnego i inwestycyjnego, w tym zakup, przydzielanie i ewidencjonowanie sprzętu biurowego
  • Wsparcie przy utrzymaniu infrastruktury sieciowej

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza techniczna
  • Dobra znajomość języka angielskiego - min. B2
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i liderskie
  • Umiejętność współpracy z zespołem i otwartość na ludzi
  • Samodzielność, zaradność i inicjatywa w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym opieka medyczna i kartę sportowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia
  • Praca w przyjaznym i inspirującym środowisku
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080