Handlowiec - Zapoznaj się, przemyśl i aplikuj – rozwijaj się wspólnie z nami w sprzedaży
  • Janki
mazowieckie, Janki, Mazowieckie, Polska
SEVIUM SP. Z O.O.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie transportu ładunków:

    • Twoim priorytetem będzie identyfikowanie i przyciąganie firm potrzebujących usług transportowych. Skoncentrujesz się na nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi klientami, którzy poszukują niezawodnych rozwiązań w zakresie przewozu towarów.

Wyszukiwanie leadów:

    • Będziesz odpowiedzialny/a za odnajdywanie potencjalnych klientów zgodnie z określonymi kryteriami. Twoim zadaniem będzie badanie rynku i identyfikowanie firm, które mogą potrzebować naszych usług transportowych.

Skuteczne pozyskiwanie klientów:

    • Wykorzystasz techniki takie jak cold calling i cold mailing, aby zainicjować kontakt z nowymi klientami. Twoim celem będzie przekonanie ich do korzystania z naszych usług poprzez prezentowanie korzyści i przewag konkurencyjnych.

Przygotowywanie wycen i ofert transportowych:

    • Będziesz koordynować proces tworzenia ofert, aby były one atrakcyjne i zgodne z naszymi wymaganiami.

Negocjacje handlowe:

    • Twoją rolą będzie prowadzenie negocjacji z klientami w celu uzyskania korzystnych warunków współpracy. Będziesz dążyć do osiągnięcia satysfakcjonujących porozumień, które przyczynią się do rozwoju długoterminowych relacji biznesowych.

Koordynowanie realizacji transportów:

    • Będziesz odpowiadać za zarządzanie procesem transportu od momentu złożenia zamówienia przez klienta aż po dostarczenie ładunku. Będziesz dbać o to, aby wszystkie operacje były realizowane zgodnie z planem, efektywnie i bez zakłóceń.

WYMAGANIA:

Dobra organizacja pracy z wykorzystaniem systemów CRM:

  • Umiejętność sprawnego organizowania swojej pracy przy użyciu systemów CRM, co pozwala na efektywne zarządzanie relacjami z klientami oraz śledzenie ich potrzeb.

Radość z interakcji z klientami:

  • Czerpanie satysfakcji z rozmów z klientami, z doskonałymi umiejętnościami słuchania i rozumienia ich potrzeb, co przekłada się na wysoki poziom obsługi klienta.

Sumienność i determinacja:

  • Bycie sumiennym oraz konsekwentnym w dążeniu do wyznaczonych celów. Twoja determinacja jest kluczem do osiągania zamierzonych rezultatów.

OFERUJEMY:

Możliwości rozwoju zawodowego:

  • Oferujemy realne możliwości rozwoju kariery w naszej firmie. Możesz liczyć na wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji, uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach oraz szanse na awans w miarę zdobywania doświadczenia i wykazywania się w pracy.

Pełne wsparcie na każdym etapie:

  • Otrzymasz dostęp do przygotowanych skryptów rozmów, które pomogą Ci w skutecznej komunikacji z klientami.
  • Przedstawimy Ci nasze wartości oraz cel, do którego dążymy, abyś mógł/mogła lepiej zrozumieć misję i wizję naszej firmy.
  • Zapewnimy Ci wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe oraz wdrożenie krok po kroku, abyś mógł/mogła pewnie i efektywnie rozpocząć pracę.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080