Handlowiec w dziale zbóż
  • Międzyrzec Podlaski
Międzyrzec Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Lublin Voivodeship, Polska
Mirpasz Marek Świerżewski
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie relacji biznesowych z klientami
  • monitorowanie rynku zbóż oraz śruty na podległym terenie
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • przeprowadzanie negocjacji warunków umów zakupu i sprzedaży
  • przygotowywanie cyklicznych raportów rynkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży rolniczej lub branżach powiązanych z rolnictwem
  • wykształcenie wyższe w kierunkach rolnictwo i/lub ekonomia mile widziane
  • znajomość rynku zbóż
  • osobowość zorientowana na osiąganie celów oraz pasja do ciągłego doskonalenia
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w młodym, zgranym zespole
  • Narzędzia pracy niezbędne na tym stanowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!

O nas

Mirpasz to rodzinna firma działająca w branży rolno-spożywczej już od lat dziewięćdziesiątych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej, począwszy od skupu, przetwórstwa i przechowywania płodów rolnych jak i w produkcji paszy czy też produkcji zwierzęcej. W związku z szeregiem inwestycji i dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalistów, którzy dołączą do naszego zespołu.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Mirpasz Marek Świerżewski z siedzibą w: Stara Łomża nad Rzeką 53, 18-400 Stara Łomża nad Rzeką (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: dariusz.hinz@mirpasz.pl.

  • Praca Międzyrzec Podlaski
  • Międzyrzec Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179