Handlowiec w dziale Sprzedaży
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Actus-Info Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy Handlowca, który dołączy do firmy specjalizującej się w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie i utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami oraz realizację założonych celów sprzedażowych. Preferowana jest praca w trybie zdalnym.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych za pośrednictwem narzędzi komunikacyjnych, takich jak telefon, e-mail oraz platformy online.
  • Prezentacja oferty firmy, doradztwo w zakresie doboru odpowiednich usług telekomunikacyjnych oraz przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klienta.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów sprzedażowych oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Budowanie oraz utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami poprzez regularny kontakt oraz wsparcie posprzedażowe.
  • Monitorowanie rynku, identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych oraz reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe.
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie kampanii promocyjnych oraz działań lead generation.
  • Tworzenie raportów sprzedażowych i analiza wyników w celu optymalizacji działań handlowych.
  • Udział w szkoleniach i spotkaniach zespołu w celu ciągłego doskonalenia umiejętności i wiedzy branżowej.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży, preferowane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.
  • Znajomość produktów i usług związanych z Internetem, telefonią oraz technologiami telekomunikacyjnymi.
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji oraz zamykania transakcji sprzedażowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz zdolność budowania relacji biznesowych.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w trybie zdalnym.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania sprzedażą, takich jak systemy CRM.
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy zdalnej i umiejętność efektywnej komunikacji online.
  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Znajomość najnowszych technologii i rozwiązań w zakresie telekomunikacji oraz umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy technicznej.
  • Umiejętność tworzenia i zarządzania kampaniami sprzedażowymi.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Zapewniamy konkurencyjne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w zespole otwartym na innowacyjne rozwiązania. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na cel, samodzielną i gotową do pracy zdalnej w dynamicznej branży telekomunikacyjnej, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji!

  • Praca Lublin
  • Handlowiec Lublin
  • Technik handlowiec Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567