Handlowiec w dziale spedycji morskiej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
RRAS sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów i aktywna ich obsługa sprzedażowa
  • tworzenie rozwiązań wraz z działami operacyjnymi
  • budowanie pozytywnej relacji z klientami firmy oraz partnerami i podwykonawcami
  • kreowanie wizerunku firmy zarówno wśród klientów jak i partnerów

Nasze wymagania

  • Posiadanie własnej bazy klientów jest wymagane
  • znajomość organizacji usługi spedycji morskiej
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług spedycji morskiej oraz kolejowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - minimum B2
  • Znajomość drugiego języka obcego mile widziana
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem oraz pakietem MS Office.

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od zrealizowanych celów
  • umowę o pracę
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • atmosferę miejsca pracy
  • otwartość kierownictwa na propozycję usprawnienia lub alternatywnych rozwiązań korzystnych dla klientów oraz naszej spółki
  • szkolenie sprzedażowe
  • biuro w centrum Gdańska, blisko Starówki

  • Praca Gdańsk
  • Handlowiec Gdańsk
  • Technik handlowiec Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509