Handlowiec terenowy w Branży Gastronomicznej
  • Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski, śląskie, Polska
SASTO Sp. z.o.o.
3. 10. 2024

Firma SASTO partner numer jeden w dziedzinie automatów vendingowych oraz żywności poszukuje energicznej osoby. Jeśli masz zdolności sprzedażowe i lubisz kontakt z ludźmi, to ta praca jest dla Ciebie!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-15:00. Codzienna praca rozpoczyna się od pobrania towaru, spakowania go do pojemników termoizolacyjnych oraz przygotowania do wyjazdu. Każdy kierowca prowadzi swoją indywidualną trasę z której rozlicza się po powrocie.

Sprzedaż posiłków prowadzimy w firmach.
Twoje obowiązki:

  • Sprzedawanie produktów takich jak kanapki i obiady
  • Aktywna akwizycja nowych klientów
  • Codzienne rozliczanie sprzedaży
  • Praca w Wodzisławiu Śląskim, Rybniku i Jastrzębiu Zdroju

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w handlu
  • Znajomość branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Samodzielność i orientacja na cel
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Samochód służbowy i telefon
  • Stabilne warunki zatrudnienia – wybór formy umowy: o pracę, zlecenie, B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizje
  • Szkolenia i możliwości awansu

Brak doświadczenia?

Nie martw się! Jesteśmy otwarci na zmotywowane osoby gotowe na wyzwania. Oferujemy płatne szkolenia wprowadzające.

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648