Handlowiec/Sprzedawca z językiem niemieckim(C1+)
  • Stara Kiszewa
Stara Kiszewa, Stara Kiszewa, pomorskie, Polska
FILJAN Karol Mazur
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Filjan, dynamicznie rozwijająca się w branży budowlanej, deweloperskiej oraz mieszkaniowej, poszukuje doświadczonego Handlowca/Sprzedawcy z biegłą znajomością języka niemieckiego na poziomie C1+. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na rynkach niemieckojęzycznych, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację założonych celów sprzedażowych.

Wymagania

•⁠  ⁠Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1+).
•⁠  ⁠Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
•⁠  ⁠Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, deweloperskiej lub mieszkaniowej.
•⁠  ⁠Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami.
•⁠  ⁠Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
•⁠  ⁠Samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na realizację celów.

*Oferujemy:*

•⁠  ⁠Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
•⁠  ⁠Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny.
•⁠  ⁠Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
•⁠  ⁠Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole.
•⁠  ⁠Przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Stara Kiszewa
  • Sprzedawca Stara Kiszewa
  • Stara Kiszewa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584