Handlowiec sprzedawca stacjonarny
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Dachlux
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w sprzedaży pokryć dachowych. Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku sprzedawca-handlowiec.
Praca stacjonarna w Wolicy gm.Nadarzyn
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00
OFERUJEMY:
-zatrudnienie na pełen etat.
-wynagrodzenie zasadnicze + premia adekwatna do wyników
-możliwość ubezpieczenia grupowego dla pracownika i jego rodziny
-szkolenia
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-doradztwo w wyborze materiałów
-aktywne pozyskiwanie nowych klientów
-budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z wykonawcami
WYMAGANIA:
• prawo jazdy kategoria B
• bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności
negocjacyjne
• komunikatywność
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość branży budowlanej (dachy) ,doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość programu wf-mag będzie dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV za pośrednictwem portalu,na @ lub kontakt telefoniczny
Na CV proszę dołączyć zgodę:
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Sprzedawca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544