Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu wózków widłowych
  • śląskie
śląskie, śląskie, Polska
SAW-TRAK ZDYB Spółka komandytowa
9. 5. 2024

SAW-TRAK- lider na rynku w branży wózków widłowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów i usług
  • koordynowanie procesów realizacji zamówień i dostaw na wszystkich etatach
  • realizowanie planów sprzedażowych i raportowanie podejmowanych działań

Wymagania

  • zdolności negocjacyjne i dobra organizacja pracy
  • znajomość MS Office oraz praca z systemem CRM
  • komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w branży lub podobnej

Oferujemy

  • umowa o pracę, pełny etat, praca mobilna
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie + prowizja
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • pracę w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246